16 grudnia 2018

Start Co u nas słychać? Nowiny Komunikat dla Uczestników-Grecja
Komunikat dla Uczestników-Grecja PDF Drukuj
wtorek, 07 sierpnia 2018 09:48

DLA UCZESTNIKÓW WYJAZDU DO GRECJI- PANTALEJMONAS - 31 SIERPNIA- 12 WRZEŚNIA 2018r -

Szanowni Państwo,

Ostatnie spotkanie organizacyjne dla uczestników 27 sierpnia ( poniedziałek) , godz. 17.00 w Kolegium Nauczycielskim. Odbiór umów, przydział pokoi, dodatkowe ubezpieczenia.

- 31 sierpnia (piątek),
- Osoby wsiadające w Zgierzu - godz. 5:30 - zbiórka w uliczce  przed kościołem M.B.Różańcowej, na

oś. 650-lecia (ul. Ks J. Kowalczyka), odjazd godz. 6.00.
- Osoby wsiadające w Łodzi - godz. 6:15 - zbiórka w zatoczce przy Al. Włókniarzy 209 ( przy restauracji Karczma Polska),

- Powrót do Polski - 11 września po śniadaniu wyjazd z Grecji. Planowany powrót do Zgierza - 12 września w późnych godzinach wieczornych.
- W drodze do Grecji i w drodze powrotnej przewidziano nocleg tranzytowy ze śniadaniem, na terenie Serbii.
- Każdy uczestnik przed wejściem do autokaru pokazuje Pilotowi WAŻNY dowód osobisty lub paszport.
- Warto zabrać drobne monety, ponieważ niektóre toalety mogą być odpłatne (0,5-1 euro)
- Bagaż główny będzie umieszczony w lukach bagażowych(niedostępny w drodze) .
- Wielkość bagażu proszę dostosować do swoich możliwości (trzeba będzie go przenieść, wnieść na piętro)
- Bagaż podręczny (5 kg) zabieramy do autokaru. Warto zabrać małą poduszkę, zagłówek, kocyk).
- Wymianę waluty korzystniej jest zrobić w Polsce. Można też płacić kartą, dlatego warto spytać w swoim banku o warunki (często przeliczniki są korzystniejsze niż przy płatności gotówką)
- Koniecznie trzeba pamiętać o zabraniu kremu z wysokim filtrem!!!!
- Pokoje wyposażone sa w parasol, czajnik, lodówkę, drobne naczynia kuchenne.
- Ręczniki należy zabrać z sobą.
- Warto zabrać kije Nordic Walking, mały składany! leżaczek i zabawki do wody (materac, koło,  makaron)
- Należy zabrać z sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ.
- Komary, w Grecji mogą być . Warto zadbać o środki przeciw ukąszeniom. Ponoć świetnie działa olejek z drzewa herbacianego.
- Niezbyt smaczna jest herbata i kawa. Jeżeli ktoś ma swoje ulubione smaki, warto zabrać z sobą. Można też zabrać ulubioną suszoną wędlinkę, konserwę, przekąskę.... itp. (w ofercie jest śniadanie i obiadokolacja).

W przypadku pytań i wątpliwości  proszę dzwonić - 512 251 063

Nazwa załącznika